KSU - FORUM
Forum zespołu KSU
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W BIESZCZADACH
Autor Wiadomość
XAOS 
Administrator
PUNK'S NOT DEAD

Wysłany: Sro 12 Mar, 2008   W BIESZCZADACH

Kto z Was był w Bieszczadach?

kapper 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

Ja byłem tylko raz... Muzeum w Ustrzykach i Solina. Nie chodziłem po górach itp. ale jestem niemal pewien że to nadrobię już na najbliższych wakacjach ;) Piękne Góry... Cudowne... Raz byłem i tak bardzo mi się spodobało ;)

Little_Blondi_KSU 
Moderator Globalny

Ostatnio byłam około 2 tyg. temu.. Aaa.. i wpadam tam tak często jak tylko się da... mam na myśli Ustrzyki D.

KAjOpunk 

bywało się kiedyś, w te wakacje też bym bardzo chciał zawitać, no ale się zobaczy. w końcu dla studentów wakacje to najbardziej pracowity okres ;d

Slawekp 
Hej!

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

ja mieszkam ok 27 km od Sanoka, więc praktycznie to już Bieszczady :)

wiola
----K S U ----

a ja kocham bieszczady, i jestem tam tak często jak się da pomimo odległości sporej ,przebyliśmy razem z moim mężem i dzieciakami bardzo dużo bieszczadzkich szlaków,i zrobimy to znowu i znowu i znowu......aż nam braknie sił, pozdrawiam wszystkich znajomych i nie znajomych , wiola

Little_Blondi_KSU 
Moderator Globalny

wiola napisał/a:
a ja kocham bieszczady, i jestem tam tak często jak się da pomimo odległości sporej ,przebyliśmy razem z moim mężem i dzieciakami bardzo dużo bieszczadzkich szlaków,i zrobimy to znowu i znowu i znowu......aż nam braknie sił, pozdrawiam wszystkich znajomych i nie znajomych , wiola

ooo Wiola witaj! ;*

Slawekp 
Hej!

Wysłany: Sob 22 Mar, 2008   

W Bieszczadach jest ten klimat:), którego trudno szukać w innych górach np. Tatrach czy Sudetach.
A sad and bitter man

shunkaha 

Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

w woju dwa razy zamiast na przepustke do chaty pojechałem do kumpla z kompanii do Ustrzyk.Balowalismy ,jak siemasz Wiktor,ale na kaca było łazenie po połoninach ,a potem po powrocie z gór znowu gaz(oczywiście jabole przy muzyce KSU,bo resztki żołdu nie wystarczały na gołdę).I w vzerwcu 1992r.,juz po wyjsciu z woja udało mi sie wejśc na koncert KSU w Domu Kultury w Ustrzykach.Biesczady sa piekne,najpiekniejsze góry w Polsce,a zaliczyłem i tatry,i Sudety i Świętokrzyskie.nigdzie nie ma takiego klimatu i takich ludzi,jak w Bieszczadach.

KAjOpunk 

Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

co racja to racja!

II 

Wysłany: Sob 29 Mar, 2008   

witam.majac okolo 12lat bylem z rodzicami pod namiotami `na dziko`w bieszczadam,nie pamietam obecnie miejscowosci..zaskoczyla mnie przyroda,`czyste niebo` itp.mam nadzieje ze kiedys jescze tam dotre(na jakie duze piwko

StJimmy 
Bies

A mooooja historia jest bardzo długa. Micha mi się śmieje na samą myśl o Bieszczadach. dlaczego?
Urodziłem się w Ustrzykach Dolnych i tam mieszkałem całe 12 lat.
Od prawie 6 lat mieszkam w Krakowie, ale w Bieszczadach bywam najczęściej jak tylko mogę. Staram sie być na każdym koncercie letnim w parku (słynny "hedonizm i nihilizm") xD
Poza tym mam babcie w Bieszczadach, także mam gdzie wracać.
Pozdrawiam przy tej okazji wszystkich bieszczadowników :P
A tych co nie byli ponaglam;]
tam oddychać łatwiej...

shunkaha 

może jak dzieciaki mi dorosną i sie usamodzielnią,a ja dożyje do emerytury,to sie tam przeprowadzę.

shunkaha 

Wysłany: Pon 31 Mar, 2008   

W 1992r.,w lato,jak załapałem się na koncert KSU w Utrzykach(grali jeszcze wtedy Nero,Tuptuś i chyba Qqś),byłem z braciakiem jako opiekun kolonijny gdzieś koło Lutowisk..Braciak miesiąc wcześniej wyszedł właśnie z woja,służył w SG w Bieszczadach.Chodziliśmy przez "zieloną"na Ukraine po bimber.Raz zahaltował nas polski patrol,ale poznali braciaka i puścili nas,musieliśmy tylko odpalic im litra.Ale jeszcze 4 zostały dla nas.Dzika,nietknięta prawie puszcza karpacka poraża swoim pięknem.I połoniny też.

Little_Blondi_KSU 
Moderator Globalny

Wysłany: Pią 04 Kwi, 2008   

http://www.pressmedia.com...=1178&Itemid=40

Fajnie się zapowiada ;)

Odpowiedz do tematu